Blog

Nissan využil našich dotykových panelů v indooru

Společnost Nissan ve spolupráci s OMD využila pro svůj nový model Nissan Micra komunikaci na dotykových panelech ve vybraných obchodních centrech společnosti Face Up a POSD. Jednalo se o spotovou reklamu doplněnou o dotykovou aplikaci.

7. 8. 2017

Face Up se stal zlatým partnerem Kentico, získal mezinárodní ocenění za web pro klienta Railco

Agentura Face Up pokračuje v budování své reputace coby digitální agentury. Na konci dubna se stala zlatým partnerem pokročilé CMS platformy Kentico. Navíc se svým webovým řešením pro společnost Railco zařadila mezi globální vývojáře, kteří získali mezinárodní ocenění Kentico „Site of the Month“.
 
19. 5. 2017

Kampaň s kohoutem fungovala!

Na konci února jsme odstartovali self promo kampaň FACE UP s kohoutem, která ukazuje naše schopnosti v realizaci nových klientských webů. Naše kampaň měla až nečekaný úspěch a super konverze!
7. 3. 2017

Hledáme GURU OF MEDIA SALES - OOH

Hledáme borce, který převezme kompletní portfolio našich out-of-home mediálních ploch a každý měsíc dokáže vyprodat naše rámečky, displeje a obrazovky na exkluzivních místech. Hledáme rozeného obchoďáka, který svou prací žije, myslí strategicky, umí počítat, prodá i vzduch a nebojí se zavolat klientovi.

28. 2. 2017

FACE UP je Silver partnerem Kentico CMS

FACE UP posiluje svou digitální divizi. V poměrně krátké době se FACE UP stal Kentico Silver partnerem systému pro vytváření a správu webových stránek Kentico CMS. Zařadil se tak mezi největší poskytovatele webových řešení s technologií Web 2.0 v České republice. Agentura také posiluje personální stav v on-line oddělení o kreativu a on-line specialisty pro správu sociálních sítí a obsahu.
 
20. 2. 2017
Máte dotazy nebo se chcete dozvědět více informací?
Kontaktujte nás