Kentico

10 VÝHOD, KTERÉ ZÍSKÁTE S FACE UP A KENTICO EMS

 

Kentico je jedna z nesofistikovanějších webových platforem na globálním trhu.
FACE UP se v roce 2017 stal uznávaným Kentico Gold Partnerem.

MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE

Naplánujte si automatickou komunikaci se zákazníky na základě předem určených kritérií. Pošlete jim blahopřání k svátku, zašlete cílený e-mail s nabídkou na základě uživatelského chování na vašem webu.

PERSONALIZOVANÝ OBSAH

Personalizace umožňuje ukazovat různý obsah různým návštěvníkům webu podle jejich profilu. Tím, že ukážete uživateli svého webu pro něj relevantní obsah, zvýšíte tím šanci na vyšší míru konverze.

INTUITIVNÍ SPRÁVA WEBU

Správce vašeho webu nebude muset být programátor, přesto bude rychle schopen kompletní obsah webu měnit. Ovládání bude intuitivní a snadné.

LEAD SCORING

Udělujte uživatelům body za jejich aktivitu a chování na vašem webu. Identifikujete tak uživatele s největším obchodním potenciálem pro vaši firmu. Těmto vytipovaným klientům se budete moci z hlediska marketingu přednostně věnovat.

NASTAVENÍ WORKFLOW

Kentico umožňuje nastavení workflow, kde různí uživatelé vkládají obsah a vy jej nakonec před uveřejněním sami schválíte. Je tak možné web editovat ve více lidech, ale zároveň udržet kontrolu nad zveřejněným obsahem.

RESPONZIVITA

Vzhledem k rychlému nárůstu počtu uživatelů pohybujících se po webu na mobilních zařízeních je dnes responzivita jedním ze základních požadavků na moderní web. Všechny weby, které stavíme na EMS Kentico jsou responzivní.

E-MAIL MARKETING

Nezasílejte všem stejnou e-mailovou nabídku. Nabízejte relevantní obsah. S naším řešením a platformou EMS Kentico můžete při plánování e-mailingu využívat dynamických prvků, segmentace uživatelů a A/B testování.

INTERNETOVÝ OBCHOD

Postavíme vám Kentico e-shop, který vám umožní využívat slevové vouchery, vytvářet balíčky, udělovat různé slevy, prodávat předplatné, nabízet digitální nebo fyzické zboží. E-shop Vám naintegrujeme na ERP, CRM, nebo propojíme s Vašim call centrem.

JAZYKOVÉ MUTACE

Jednou z funkcionalit, kterou vám díky Kentico EMS můžeme nabídnout je lokalizace, která se hodí zejména firmám, které chtějí pomocí jedné platformy komunikovat se zákazníky v různých zemích regionu nebo světa.

A/B TESTOVÁNÍ

Porovnejte různé verze designu stránky a vyhodnoťte si, která má nejvyšší prodejní výkon.